Web-GiS Platform

Web-GiS Platform: monitorowanie on-line w czasie rzeczywistym.

Dostęp do danych monitoringowych na różnych poziomach dostępu i w trybie czasu rzeczywistego jest zapewniony poprzez wykorzystanie aplikacji WEB-GiS.
Platforma Web-GIS umożliwia każdemu uprawnionemu użytkownikowi dostęp za pośrednictwem Internetu do mapy projektu, na której widoczne są wszystkie elementy projektu wraz z zainstalowanymi instrumentami monitorującymi, powiązanymi z nimi danymi z monitoringu, dokumentacją oraz geolokalizacją.

Od 2007 roku wewnętrzny dział IT IMG Monitoring rozwija własną platformę GIS.
Zastosowana w kilku projektach, z różnymi specyfikacjami i celami w zależności od rodzaju projektu i/lub klienta końcowego, nasza platforma DDS WEB-GiS jest obecnie wyposażona w szeroką gamę narzędzi i opcji dostosowywania.
Dane przychodzące z dowolnego rodzaju przyrządu lub zewnętrznej bazy danych, automatycznej lub ręcznej, można importować, wizualizować i udostępniać klientowi oraz projektantowi.

Platforma Web-GIS
Platforma Web-GiS

Moduł Danych pozwala na porównawcze i równoległe wizualizacje danych przychodzących z wybranej listy instrumentów, przyspieszając i ułatwiając interpretację danych.
Moduł Alarmowy przeznaczony jest do rozpoznawania wartości progowych, rozpoczęcia procedur ostrzegawczych (mail, sms), powiadomień do spersonalizowanych list odbiorców (projektant, klient, nadzór, itp.), raportów i dokumentacji alarmów.

Narzędzia do wizualizacji danych, takie jak wektory przemieszczeń czy mapa konturowa, pomagają w interpretacji danych.

Platforma DDS jest niezastąpiona podczas realizacji i zarządzania kompleksowymi systemami monitorowania, jednak dzięki swojej modułowości i skalowalności doskonale sprawdza się także w przypadku mniejszych projektów, gdzie niezbędny jest dostęp do danych w czasie rzeczywistym.

Gallery